Drive Master, s.r.o.

Do naší rozvíjející se společnosti hledáme nové kolegy

Řidič osobního automobilu

Náplň práce:

  • řidič osobního automobilu - smluvní přeprava osob
  • odvoz klientů především na jimi určená místa po Praze a Středočeském kraji, v ojedinělých případech po celém území ČR, případně i mimo ČR

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • ŘP sk. B minimálně 2 roky
  • minimálně vyučení
  • ID I. nebo II. stupně

Nabízíme:

  • automobil i k soukromým účelům
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • servisní zázemí
  • stálou práci a plat

Ukázka našeho vozového parku

V případě zájmu o tuto pracovní pozici nám prosím pošlete svůj životopis

Trojická 1910/7, Praha 2, 120 00

800 11 66 99

vladislava.muchova@westody.cz

Jobdriver.cz. Všechna práva vyhrazena 2017. Provozovatel portálu: Westody Office, s.r.o. Adresa: Žirovnická 31133/6 Praha. Tel: +420 608 672 910
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky